+90 (533) 325 17 37

Muratpaşa / Antalya

Bayındır Mah. Toros Cad. Huzur Apt. 78/1

+90 (533) 325 17 37

info@antalyatransferler.com

Hakkımızda

Antalya Transferler siz değerli müşterilerine 2005 yılından bu yana antalya transfer ve antalya turizm taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Kurum bilinci olarak öncelikli müşteri memnuniyetini ilke alan firmamız D2 ve Tursab yetki belgeleri ile hizmet vermektedir. Kongre Transferleri, Grup Transferleri, Organizasyon Transferleri, Sempozyum Transferleri, Bireysel Transferler, Kişiye Özel Turlar, Organizasyon, Özel Günleriniz, Düğün ve Nişan gibi ihtiyaç duyduğunuz her alanda vip taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Özel tasarlanmış araçlarımız ile konforunuzun ön planda tutulduğu, son teknolojilere sahip vip araçlarımız ile Antalya Transferlerinizde içeceğinizi yudumlarken rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz. İş seyahatlerinizde dilerseniz hostes hizmeti alabildiğiniz gibi butler serviside verilmektedir. Antalya Transferler, Haslet Turizm iştirakidir.

Her türlü destek için Operasyon hizmetleri departmanımızdan bilgi alabilirsiniz. Öncelikli hedefimiz konforlu seyahatiniz ve güvenliğiniz…

 

 

Ulaştırma Bakanlığı D2 Yetki Belgesi U-Net No : 454533

Tursab Belge No: 8792